.

سوالات متداول

×

پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در menu_set_active_trail() (خط 2404 از /home/abpexpre/public_html/includes/menu.inc).

پاسخ: در صورتی که بار شما تجاری است، اطلاعات زیر ضروری است:

 1. نوع کالا
 2. تعداد بسته ها
 3. نوع بسته بندی (کارتن، پالت،...)
 4. وزن هر بسته
 5. ابعاد بسته ها
 6. کشور و شهر مبداء
 7. کشور و شهر مقصد 
 8. ترم حمل / بازرگانی 

در صورتی که قصد ارسال و یا واردات بار لوازم شخصی، لوازم منزل و از این قبیل را دارید، به دلیل مشخص نبودن کل وزن و حجم تا زمان نهایی شدن بسته بندی، قیمت حدودی بر اساس تخمین از کل مقدار بار محاسبه و اغلام می‌گردد.

پاسخ: از نظر قانون حمل، قوانین ایرلاین ها و سایر مراجع ذیصلاح، شرکت فورواردر مسئول تحویل بار در سلامت کامل و با بسته بندی استاندارد به شرکت هواپیمایی می‌باشد. صدور بارنامه و تحویل بار به شرکت کریر(ایرلاین) نشان دهنده سلامت و وجود محموله در آن زمان است که پس از آن شرکت هواپیمایی مسئول مراقبت از محموله و سلامت بار می‎‌باشد.

در صورتی که ترم حمل EXW  و یا ترمی از نوع ِD باشد، شرکت فورواردر مسئول مراقبت و سلامت بار مشتری به هنگام عملیات حمل از درب مبداء و یا تحویل به درب مقصد است. 

با وجود صلب مسئولیت و تعهد از عهده شرکت فورواردر، ما وظیفه خود می‌دانیم تا به عنوان حامی و طرف مشتری تا آخرین نفس و تا برآورده شدن حق شما تمامی سعی و کوشش خود را به کار ببریم.

تماس با ما


 • تهران -خیابان مطهری - خیابان میرزای شیرازی - خیابان نعیمی- پلاک 17
 • +98 21 88702768
 • +98 21 88702750
 • info@abpcargo.com
Signup to our newsletter: